Bebek Ofis Taşıma

Bebek Ofis Taşıma

Bebek ofis taşıma firması olarak tüm dezenfektan önlemlerini alarak genç ve dinamik ekibimiz ile birlikte Bebek ofis taşıma işlemi yapıyoruz. Garantili ofis taşımacılığı ve sigortalı ofis taşımacılığı için Getir Depolama kalitenin adresi. İstanbul’un en elit semtlerinden birisi olan Bebek semtinde Ofis taşıma işlemlerini son derece titizlikle ve özenle yapıyoruz.

Kurumsal taşıma şirketi olarak profesyonel ekip ve asansörlü asansörsüz taşımacılık ve depolama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Güncel kampanyalardan yararlanmak ve ücretsiz fiyat teklifi almak için bizleri takip edebilir ve iletişim sayfalarımızdan bizlere hemen ulaşabilirsiniz. Şirketiniz yada iş yeriniz için taşıma ücretleri hakkında ücretsiz bilgi almak için uzmanlarımız 7/24 sizlere yardımcı olabilmek için çevrimiçi.

Bebek Ofis Taşımacılığı

Bebek Ofis Taşıma
Bebek Ofis Taşıma

Ofis taşımacılığı Bebek firması olarak sıradan bir nakliyat firması asla değiliz. Ofis taşımanın gerektirdiği ambalaj ve kutulama gibi işlemleri uzman ekibimiz ile koliliyor ve doğru düzgün bir şekilde paketliyoruz. Bebek Ofis taşımacılığında yıllardır bu taşıma işlemlerini yaptığımızdan ötürü büyük bir tecrübeye sahibiz. Ofislerin ne kadar özenli tutulduğunu biliyoruz, bu yüzden ofis taşımacılığında da gerekli olan tüm işlemleri a’dan z’ye gerçekleştiriyoruz.

Ofis büro ve iş yeri taşımacılığında en önemli olan konulardan birisi de tabi ki dosyalarınız ve evraklarınız arşiv ve notlarınız. Bu yüzden ekibimizden bir kişi bu tarz not, ufak eşyalar ve dosyalarınızın bir arada tutulması için paketleme işlemlerini sağlıyor.  Paketlerin alındığı alan yer yada mobilyanın üzerinde ekibimiz kendi notlarını ekliyor. Taşıma sonrasında da tüm alınan eşyalar alındığı şekli ile böylece yerine koyulmuş oluyor.

Bebek Ofis Taşıma Firması

Bebek ofis taşıma firması olarak sıradan bir nakliye işleminin yanı sıra taşıma sektöründe uzman ekibimiz ile birlikte hizmet veriyoruz. Bütün Bebek ofis taşıma işlemleri istanbul anadolu yakası ve avrupa yakası olarak hizmetimizde yer almaktadır. Ofis taşıma uzmanlarımız ofislerde yer alan taşınacak olan tüm malzemelerin öncelikle dezenfektan işlemlerini yapıyor. Daha sonrasında paketleme ve kolileme işlemlerini yapıyoruz. Bu esnada kırılacak olan tüm eşyalarınızı özenle paketliyor ve ihtiyaç duyulması halinde patpat denilen naylonlar ile güzelce koruma altına alıyoruz. Taşıma işlemleri tamamlandığında böylece hiç bir malzemeniz yok olmuyor yada kırılmıyor.

Bebek Ofis Taşıma Şirketi

Bebek ofis taşıma şirketi yıllardır taşıma ve depolama hizmeti veren Getir depolama kalitesi ve güncesi ile yapılır. Kalitenin tesadüf olmadığının farkındayız. Sigortalı taşımacılık ile garantili bir şekilde tüm ofis malzemelerinin taşınmasını Bebek ofis taşıma şirketi olarak yapıyoruz. Sizde hemen bizimle iletişim sayfamızdan iletişim kurabilir ve anınca ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Mobilya ve diğer tüm eşyalarınız hijyenik şekilde paketleniyor ve kurulumu gerçekleştiriliyor. Günümüz şartlarında temizliğin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve bu sebepten ek olarak önlemleri de alıyoruz. Tüm çalışanlarımız düzenli olarak testlerini yaptırıyor bu sebepten hiç bir risk olmaksızın taşıma işlemi gerçekleşmiş oluyor.

Raf ve dolapların içerisinde yer alan tüm evraklar alındığı yere geri koyulabilmesi için hazırladığımız kendi özel paketlerinin içine yerleştirilir. Tüm koliler daha taşıma için toparlanma esnasında zaten nasıl yerleştirileceğini açık şekilde kendisi ifade eder.  Siz de hemen iletişime geçerek ücretsiz fiyat teklifi alabilir ve kurumsal bir taşıma gerçekleştirebilmek için ilk adımı atabilirsiniz.

Bebek Ofis Nakliyesi

Ofis nakliyesi Bebek olarak tüm malzemelerinizi kırılmayacak şekilde koliliyor ve garantili sigortalı bir taşıma sağlıyoruz.  Son teknoloji asansörler ve her kata ofis her semte taşıma şeklinde sürekli güncellediğimiz bir kalite politikasına sahibiz. Uzun yıllardır taşımacılık sektörü içerisinde edindiğimiz tüm bilgileri sizlerle paylaşıyor ve kalite standartlarını en üst düzeye çekiyoruz.

Ev Ofis Büro İş Yeri taşıma işlemlerinde taşınacak olan tüm malzemeleri demonte ederek taşımaya hazır hale getiriyoruz. Bu demonte işlemleri uzman ekibimiz tarafından bilinçli olarak yapılıyor. Böylece hiç bir eşya zarar görmeden paketlemeye hazır hale geliyor. İş takibi sırası uzman ekibimiz tarafından iş öncesinde zaten belirleniyor ve sizlere anlatılıyor. Taşıma işleminin ilk başladığı andan sonuna kadar tüm süreçler ve iş akış planı sizlere anlatılıyor.

Dar alanlarda merdiven gibi ve yüksek katlarda taşımacılık bizim için hiç sorun değil. Zira asansörlü olarak taşıma işlemi yapabildiğimiz için tüm eşyalarınız taşınacak ve taşınılacak olan yerden hiç hatasız bir şekilde alınır ve nakliye edilir.  Kullandığımız asansörler yüksek teknolojiler ile geliştirilmiş olan son model cihazlardır. Asansörlerimiz yurtdışından sipariş vererek ülkemize kazandırdık. Hem müşteri kalitesini artırmak, hem 0 hata ile taşıma yapmak için böylece kalite politikamızı en üst seviyeye çektik.

Ofis taşıma ve depolama konusunda kurumsal bir nakliye işlemi için yıllardır bizi tercih ettiğiniz için tüm teşekkürleri siz değerli müşterilerimize armağan ediyoruz.

Vermiş olduğumuz tüm hizmetlerden yararlanmak için çağrı merkezimiz ile iletişim kurabilirsiniz. Dilerseniz aynı zamanda Whatsapp iletişim hattımızdan da ücretsiz bilgi ve fiyat teklifi talep edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir