Esenler Ofis Taşıma

Esenler Ofis taşıma hizmetimiz ile 20 yıllık sektördeki tecrübe ve birikimlerimizi sizlere sunmaktayız. Günümüzde firmaların en büyük sorunları arasında yer alan ofis taşıma yada yer değiştirme konuları bulunmaktadır. Bazen gelişen sektör ve artan personel sayılarından bulunulan ofislerin artık yetersiz olmasından. Kimi zamanda ofislerde yapılacak olan tadilat vb. işlemlerden dolayı ofislerin taşınması gerekmektedir. Ofis taşıma işlemleri işlerin duraklaması büyük sorun teşkil etmektedir. Bu sebepten dolayı ofis taşıma işlemlerinin hızlı bir şekilde tamamlanması gerekmektedir.

Ofis taşıma hizmetlerinde işin aksamaması ve yer değişikliğinin hızlı olarak tamamlanması en önemli gerekliliktir. Ofis taşımacılığı bu noktada firmalara sağlanan en önemli çözüm ortaklığı hizmetidir. Firmamız 20 senelik tecrübesi ile sizlere bu noktada kesin ve noktasal çözümler sunmaktadır. Ofis taşımacılığı hizmetlerinin bir diğer desteği ise sizlere ofisleriniz de yer alan fazla. Malzemelerinizin tamamanı güvenli bir şekilde depolarımızda muhafaza altında tutmanız konusunda olmaktadır. Ofislerinizdeki malzemeleriniz firmamız personelimiz tarafında güvenli bir şekilde paketlenerek araçlarımız ile depolarımızda muhafaza altına alınmaktadır.

Esenler Ofis Taşıma

Esenler Ofis Taşıma
Esenler Ofis Taşıma

Esenler ofis taşıma hizmeti gelişmiş araç filousu, alanında uzman ve kaliteli personeli aynı zamanda gelişmiş. Üst seviye korunaklı depoları ile sizlere her zaman en profesyonel hizmeti sunmaktadır. Ofis taşıma konusunda sizlerden gelen talepler sonrasında firmamız tarafından ofislerinize gönderilen keşif personelimiz sizden taşınacağız adresi. Ve bilgileri aldıktan sonra belirlenen gün de taşıma hizmetlerini yapmaktadır.

Firmamız personeli masa ve dolaplarınızı sökerek dış ortamdan zarar görmeyecek şekilde güvenli bir şekilde paketlemektedir. Daha sonra malzemeleriniz güvenli bir şekilde paketlenerek araçlarımız ile yeni adresinize götürülmektedir. Burada daha önce sökülen malzemeler tekrardan paketlenmekte ve montajlanmaktadır. Biz sizin için bu işlemleri yaparken de sizler ve personelinizde diğer işlerinizi yürütmekte ve işlerinizde herhangi bir duraklama meydana gelmemektedir.

Esenler ofis taşıma profesyonel hizmeti ile merak ettiklerinizi bizlere iletişim numaralarımızdan sorabilir. Ve diğer hizmetlerimiz hakkında bilgileri Web adresimizden okuyarak öğrenebilirsiniz.

Ofis taşıma hizmetleri dışından eşya depolama ve şehirler arası nakliye hizmetleri konusunda da. Firmamız sizlere her zaman başarılı bir şekilde anlık desteklerini sunmaktadır.  Eşya depolama hizmetlerimizde kullanılan depolarımız kapalı devre güvenlik kamera sistemleri ile korunmaktadır. Yine depolarımız her türlü haşere ve bakteriye karşı sürekli olarak ilaçlanmaktadır. Depolarımızda her zaman güvenlik ve bekçiler 7/24 nöbet tutmaktadır. Aynı şekilde depolarımız da gelişmiş raf sistemi ve paletler ile istif ve tertip sağlanmaktadır.

Depolarımız da bulunan yada ofis taşıma hizmetlerimizde yaptığımız tüm çalışmalar sigortalı olarak yapılmaktadır. Bizlere emanet ettiğiniz tüm ürünleriniz personelimiz tarafından güvenli olarak taşınmaktadır.

Esenler Ofis Taşıma Fiyatları

Ofis taşıma uzmanlarımız ofislerde yer alan taşınacak olan tüm malzemelerin öncelikle dezenfektan işlemlerini yapıyor. Daha sonrasında paketleme ve kolileme işlemlerini yapıyoruz. Bu esnada kırılacak olan tüm eşyalarınızı özenle paketliyor ve ihtiyaç duyulması halinde patpat denilen naylonlar ile güzelce koruma altına alıyoruz. Taşıma işlemleri tamamlandığında böylece hiç bir malzemeniz yok olmuyor yada kırılmıyor.

Ofis taşımacılığı hizmetin de önceliğimiz her zaman seri ve pratik birşeyde malzemelerin paketlenmesi ve adresine güvenli bir şekilde montajlanması olmaktadır.

Esenler ofis taşıma olarak İstanbul’un her noktasına ofislerinizi taşıyarak güvenli bir şekilde kurulumlarını yapabilmekteyiz. Sizlerde  Esenler ofis taşıma hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Ofis Taşıma hizmeti

Esenler ofis taşıma hizmetimiz kalitenin asla tesadüf olmadığının farkında ve bunu için gerekli tüm çalışmaları yapmaktadır. Sigortalı taşımacılık ve garantili hizmet anlayışı ile sizlere her zaman Esenler ve tüm İstanbul’ da profesyonel olarak hizmetlerimizi sunmaktayız.

Esenler Ofis taşıma hizmeti için sizlere de her zaman bizlere iletişim numaramızdan ulaşarak ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir