Nakliyat

Nakliyat hizmetiz ile sizlere profesyonel ekiplerimiz ve gelişmişl araçlarımız ile hizmet vermekteyiz. 20 yıldır aralıksız olarak nakliyat hizmetimizi sizlere güvenli bir şekilde, kalitemizden taviz vermeden sunmaktayız. Nakliyat hizmetlerimiz aracı ile tüm malzemelerinizi Son teknoloji ile donatılmış ve tüm bakımları yapılmış araçlarımız ile sigortalı bir şekilde sunmaktayız. Perseonellerimiz nakliyat sektörü üzerine gerekli tüm belgelere sahip ve alanında tecrübeli kişilerden ulaşmaktadır. Nakliyat servisinde de tüm araçlarımız 24  saat gps sistemleri ile izlenmekte. Ve sizlere tüm seyir hakkında detaylı bilgilendirmeler anlık olarak firmamız tarafından sunulmaktadır.

Nakliyat ve diğer hizmetlerimizde her zaman sizlere kaliteli ve Arge araştırımaları sayesinde geliştirimiş kurumsal bir hizmet vermekteyiz. Nakliyat hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve ürünlerinizi güvenli bir şekilde gidecekleri adreslere ulaştırmak için bizlere ulaşabilirsiniz.  Eşyalarınızı ve malzemelerinizi güvenli bir şekilde araçlarımıza yükleyerek hiçbir hasar oluşmadan güvenli bir şekilde taşımaktayız. Her iş de uzmanlık gerektiği gibi nakliyat hizmetinde de büyük bir tecrübe ve ustalık gerekmektedir.

şehir içi Nakliyat Hizmeti

Nakliyat hizmetinde yolun durumu ve yolda yaşanabilecek aksilikler gibi bir çok noktasal planlama önceden yapılması gerekmektedir. Eğer bu hizmet ve sektörde doğru tecrübe ve bilgiye sahip değilsiniz. Ürünün teslimatı ve yolda verilecek molalarda alınacak tedbilerin önceden bilimemesi sevkiyatın geç ve problemli olarak seyir edilmesine neden oluşturmaktadır. Ürünlerin taşınmasından ziyade ürünlerin araca doğru ve güvenli bir şekilde yüklenmesi.Nakliyat hizmetinin en önemli unsurları arasında yer almaktadır. Sevkiyat ve nakliyat dışarından kolay olarak gözükse de en zor meslek grupları arasında yer almaktadır.

Nakliyat Araçların periyodik bakımları ve kış şartlarına uygun tesisatlar. İle donatılması da bu Sevkiyat nakliyat hizmetlerinde hayati bir rol oynamaktadır. Periyodik bakımları yapılmamış araçların yükün de üzerin binmesi ile teknik arzalar meydana getirmesi ve bu arızaların müşterilerin ürünlerinin zamanında teslim edilmemesi ve kayıpları beraberinde getirmektedir.

İster tam kamyon yükü, kısmi yük, grupaj veya sıcaklık kontrollü ürünleriniz için İstanbul İçinde veya yurt genelinde.  Bir karayolu lojistiği çözümüne ihtiyacınız olsun.Kargonuzu istediğiniz zaman ve yerde ayarlayabilir ve teslim edebiliriz. Yetenekli ve deneyimli nakliye ekiplerimiz, İstanbul  genelinde ve Türkiye’nin geri kalanında. Her türlü paletli endüstriyel kargo veya tüketim malları için kapıdan kapıya nakliyat hizmetini sizlere sunmaktadır.

 

Nakliyat olarak sizlere hizmetlerimizi sunmadan önce mutlaka yerinde keşif yapmaktayız. Bu ürünlerin nakliye aşamasında güvenli bir şekilde sevk edilmesini sağlamaktadır.  Her ne ürün taşınacak olursa olsun güvenlik ve ürünlerin muhafazası her zaman firmamız tarafından en üst seviye de tutulmaktadır.

Eşyalarınızın yerinde ve düzenli olarak paketlenmesi, araca güvenli bir şekilde yüklenmesi. Ve gideceği adrese sorunsuz birşekilde indirilmesi nakliyat sektöründe büyük bir önem arz etmektedir.

Şehirler Arası Nakliyat

Getir depolama olarak bu sorunların tamamında eğitimli ve bilgili personelimiz ile sizlere uzman ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Tükiye’nin 81 iline sorunsuz bir şekilde sizlerin ürünlerini güvenli bir şekilde taşımaktayız.Ürünlerin taşınması esnasında aldığımız. Gelişmiş paketleme önlemlerimiz ile ürünlerin çizilmesi, yıpranması yada zarar görmesi önlenmektedir.  Firmamız personelimiz ürünlerin araç içerisinde  istif ve konulması konularında da birçok önlemi alarak. Sevkiyat işlemlerinin sorunsuz olarak devam etmesine yardımcı olmaktadır.

Sizlerin ürünlerini bize emanet ettikten sonra ki tüm süreci sizlere her zaman anlık olarak sms ve mail yardımı ile bildirmekteyiz. Kurumsal ve profesyonel bir hizmet için sizlerin yapmanız gereken tek şey bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşmak olmaktadır. Personelimiz ve araçlarımız sizlerin 7/24 her zaman yanınızda yer almaktadır.

En uygun fiyatlar ve gelişmiş bir hizmet almak için sadece bize ulaşamanız yeterli olacaktır. Her tür de ve tonda ürünlerinizi ülkemizin tüm vilayetlerine sorunsuz ve güvenli bir şekilde taşımaktan gurur duyuyoruz. Müşterilerimizin mutlu olması ve ürünlerini sorunsuz olarak iletmesi bizlerin en önemli asli görevi olarak yer tutmaktadır. Sizlerde getir depolama hizmetleri hizmetleri ile tüm malzemelerinizi güvenli bir şekilde taşıtmak ve iletmek için bizlere 7/24 mutlaka ulaşabilirsiniz.

Sizlere  Şehirler arası taşımacılıkta son teknoloji ve profesyonelliği sunmaktadır. Kaliteli ve güvenli hizmet almak için sizlerde bize ulaşabilri ve sitemiz üzerinden ücretsiz fiyat teklifi alabillirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir