Sarıyer Ofis Taşıma

Sarıyer Ofis Taşıma hizmetleri ile sizlere sizlere en uygun fiyatlar ile kaliteli hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Sizlerin desteği ile sektörde 20 yıllı aşkındır en kaliteli hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. En önemli gücümüz her zaman sizlersiniz.  Firmaların işlerinizi geliştirmesi yada daha modern ofislere taşınması her zaman firmalar için en büyük stres ve sorunu yaratmaktadır. Bunun sebebi ise;

  • Malzemelerin taşınması
  • İşin Duraksaması
  • Personelin yorulması ve perfomanslarının düşmesi
  • Taşınma sırasında kaybedilen Zaman
  • Malzemelerin taşınma sırasında zarar görmesi

Sarıyer Ofis Taşıma

Yukarıda saydığımız sorunlara daha birçok ilave edilebilmektedir. Bu sebeplerden dolayı firmaların taşınması her zaman büyük sorunlar meydana getirmektedir. Ve Ofis taşıma işlemleri her zaman firmaları için en büyük kabus olarak ortaya çıkmaktadır. Firmaları taşınma sırasında işlerinin duraksaması  ve personellerin taşınma sonrası yorguluk ile. Paralel olarak verimlerinin azalması Ofis taşımasında yaşanılan en önemli sıkıntılardandır. Aynı zaman ağır dolap, Ofis masası ve mobilyalarının bilinçsizce taşınması da personellerin sağlıklarına zarar vermesi ve sakatlanmalara neden olmaktadır.

Sarıyer Ofis Taşıma
Sarıyer Ofis Taşıma

Tüm bunların olmaması için ve Ofisleriniz rahat sorunsuz bir şekilde taşıma yapmak için 20 yıldır olduğu gibi bugünde sizlerin yanınızdayız. Sarıyer Ofis taşıma hizmetimiz de yeni gelişen modern teknolojileri sizlerin hizmetine sunmaktayız. Ofis taşımacılığında uzman personelimiz ve geniş servis ağımız ile her zaman sizlerin taşıma konularınızda hızlı reaksiyonlar sunmaktayız. Sarıyer Ofis taşıma hizmeti ile sizlerde aynı gün içerisinde işlerinizi aksatmadan ve efor sarf etmeden ürünlerinizi kolaylık ile taşıyabilirsiniz.

Sarıyer Ofis taşıma hizmetinden yararlanmak için sizlerinde yapması gereken. Tek şey iletişim numaralarımızdan yada web adresimiz üzerinden bizleri arayarak randevu almak olacaktır. Bizler ile iletişime geçtikden sonra personelimiz sizlerin ofisinize gelerek taşınacak malzemeleri inceleyecek ve taşıma işlemleri hakkında sizlere bilgiler verecektir.

Sarıyer Ofis Taşıma Fiyatları

Bu aşamaların tamamlanması sonrasında Sarıyer Ofis Taşıma uzman kadromuz anlaşılan günde adresinize gelecektir. Binalarınızın yüksek olması yada taşıma alanlarının dar olması bizim için asla sorun teşkil etmemektedir. Bunun sebebi ise Getir Depolama Ofis taşıma hizmetlerinde kullandığımız Asansörlü Taşıma aracımızdır. Taşıma öncesinde Asansör sistemimizi kurarak malzemelerin güvenli şekilde araçlara yüklenmesi için kurulum yapmaktayız.

Daha sonra personellerimiz ilk olarak Ofis mobilyalarını titizlik ile sökerek firmamıza ait koruma kılıfları ile sarmaktadır. Bu işlem sayesinde ofis mobilyaları dış ortamdan zarar görmemekte ve taşıma esnasın herhangi bir çizilme yada zedelenme yaşamamaktadır. Ofis dolapları ve masalarda yer alan evraklar Getir Depolama Ofis taşıma özel dosya kutularına özenle koyulmaktadır. Bu işlem sırasında tüm kutulara kodlar verilerek dosyalarınızın karışmaması sağlanmaktadır.  Yapılan tüm çalışmalarda her zaman dikkat ve temizlik firmamızın vazgeçilmez unsurları arasında yer almaktadır.

Ofis Taşıma Hizmetleri

Sarıyer Ofis taşıma personelleri ofisin tamamen kutulanması ve paketlenmesi aşamalarını tamamladıktan sonra malzemelerinizi yeni adresinize intikal ettirmektedir. Yeni adresinizde de yine kurulan asansör sistemi yardımı ile malzemeler taşınmakta ve ofis dolapları ve mobilyalar personelimiz tarafından kurulmaktadır. Kodlar ile belirlenen kutularda bulunan evraklarınızı aynın şekilde karışıklığa yer vermeden personelimiz tarafından yerlerine koyulmaktadır.

Bütün bu işlemleri sizin adınıza biz yaparken sizlerde günlük işlerinizi devam ederek işlerinizin aksamamasını sağlayacaksınız. Stressiz ve yorulmadan ofislerinizi kurumsal bir firma ile taşıtmak için yapmanız gereken. Sadece Getir Depolama Ofis taşıma olarak bizimle iletişime geçmek olacaktır. Garantili ve sigortalı bir şekilde malzemelerinizi taşıyarak sizlere en profesyonel hizmetleri sunmak için gerekli tüm çalışmaları sunmaktayız.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir